JestemGraczem.pl Ultra Hardcore

RLCraft

Życie jest doprawdy ohydne, na domiar złego zaś uchyla niekiedy zasłonę pozorów i odsłania przed nami przebłyski diabolicznej prawdy czyniącej je tysiąckroć ohydniejszym.

H.P. Lovecraft


Modpack zawierający ok. 120 modyfikacji, który wprowadza nas w świat wystarczająco wymagający, by stać się mokrym snem fanów Dark Souls. W trakcie swojej trudnej podróży będziesz miał/a okazję odkryć smoki, zamki i jaskinie pełne niebezpieczeństw, wraz z systemem umiejętności i craftingu, który rozbudowuje grę w sposób niebywały.

"[...] Znalazłem niedużą kotlinkę, w której postanowiłem spędzić noc. Był późny, jesienny wieczór, a chłód zmusił mnie do rozpalenia ogniska. Miałem ogromne nadzieję, że chociaż ta noc będzie spokojna i nie będę musiał walczyć o przetrwanie jak w poprzednich. Gdy zapadł zmierzch wiedziałem już, że jest to moja ostatnia noc. Niebo zaczęło przybierać kolor jak z legend opowiadanych mi przez za dzieciaka, a zza horyzontu wyłonił się księżyc... Lecz było w nim coś dziwnego... Był czerwony, jak krew. Nazwałem go krwawym księżycem. Nie wiem ile jeszcze mam czasu, ale jeśli nie przetrwam mój obóz znajdziecie w [Dalsza część tekstu jest niewyraźnie napisana, a cała notatka zabazgrana krwią."

Ostatnie strony dziennika znalezionego przez dzielnego awanturnika.
Niewielu o tym wie, ale ten serwer nie tylko sprawdza waszą cierpliwość, ale także umiejętności przetrwania! Jak Ty byś sobie poradził podczas tego legendarnego Krwawego Księżyca? Możesz spróbować swoich umiejętności już teraz, nawet ze znajomymi!

Połącz się pod adresem:

hardcore.jestemgraczem.pl:25566

JestemGraczem.pl RLCraft Zdjęcie 1
JestemGraczem.pl RLCraft Zdjęcie 2
JestemGraczem.pl RLCraft Zdjęcie 3
JestemGraczem.pl RLCraft Zdjęcie 4
JestemGraczem.pl RLCraft Zdjęcie 5
JestemGraczem.pl RLCraft Zdjęcie 6