Zespół JestemGraczem.pl

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą graczy, która stara się realizować pomysły dla graczy oraz pomagać innym, których pomysły są genialne, ale nie posiadają wsparcia.

Dzięki naszej wiedzy i możliwości, pomagamy twórcom w spełnieniu swoich gamingowych marzeń. Pomagamy przy esporcie, przy tworzeniu serwera gier, przy budowaniu społeczności swojego kanału na YouTube, Twitch lub Mixer.

Wiemy ile pracy potrzeba, by przygotować projekt i wyjść z nim na szerokie wody. Ile pracy to wymaga nie tylko takiej fizycznej, ale również pracy nad samym sobą.


Chcesz dołączyć?

Na bieżąco szukamy ambitnych osób z pomysłem do naszej ekipy. Dzięki nam nie tylko spędzisz przyjemnie i produktywnie czas, nauczysz się wielu nowych umiejętności, ale również będzie mógł realizować swoje pomysły.

Jeśli jesteś zainteresowany lub zainteresowana, by dołączyć do ekipy, wpadnij do nas na Discord, złap któregoś ze członków ekipy i przedstaw swój pomysł. Pomożemy Ci wypłynąć z pomysłem na szerokie wody.

Może posiadasz kanał na Twitch, YouTube lub Mixer? Dołącz do nas, pomożemy Ci z reklamą, widzami oraz ze sprawami technicznymi!

Wpadnij na nasz Discord lub TeamSpeak3


Ekipa JestemGraczem.pl

PanOtlet

Założyciel, DevOps

PudzianKing

Założyciel, Władca marionetek

Kaczor

Programista

WitekM

Junior Programista

Kubsky

Budowniczy Minecraft

Bartuś

QA