Cdp.pl likwiduje wirtualną półkę dla cyfrowego towaru!

Cdp.pl likwiduje wirtualną półkę dla cyfrowego towaru!

Skandaliczna sytuacja z jednym z popularniejszych sklepów internetowych w Polsce związanego z grami!


Sklep cdp.pl, znany między innymi ze świetnych promocji i współpracy bezpośredniej z CD Projekt jakiś czas temu miało małe zmiany, a dokładnie operator. Wtedy zapewniano nas, że nic się nie zmieni, ale jednak - kłamano.

Po 30 kwietnia cdp.pl rezygnuje ze cyfrowej sprzedaży (ebooki, gry, filmy), ale co jeszcze gorsze - nasze przedmioty już wcześniej zakupione i dostępne przez tzw. cyfrową półkę również zniknie. Wszystko co kupiliśmy - zostanie zwyczajnie skasowane i niedostępne dla nas.

Jest to skandaliczna decyzja, która pozbawi nas dostępu do czegoś za co zapłaciliśmy, pomijając już fakt tak głupiej decyzji jak całkowite wycofanie się ze sprzedaży cyfrowej.

Na pobranie wszystkiego pozostało nam mniej niż 9 dni!

Czas na pobranie wszystkiego jest zbyt krótki naszym zdaniem, ale również sama sytuacja na pewno nie skończy się bez pozwów sądowych od osób, które posiadały tam większą ilość przedmiotów. Nagłe zmiany regulaminu bez wcześniejszego poinformowania użytkowników jest według nas łamaniem prawa, a szczególnie odebranie nam dostępu do zawartości w tak krótkim czasie.


cdp.pl

21/04/2017