StarCraft Anthology - za darmo!

StarCraft Anthology - za darmo!

Legendarny RTS od studia Blizzard jest dostępny do pobrania za darmo na Battle.net


StarCraft Anthology za darmo

Odkryj ponownie klasykę gatunku

StarCraft wprowadził wiele nowych, rewolucyjnych rozwiązań, które na zawsze zmieniły oblicze strategii czasu rzeczywistego: diametralnie różne strony konfliktu, rzetelny balans mocy jednostek oraz mnogość opcji strategicznych połączona z łatwymi do opanowania zasadami. Dowiedz się, dlaczego w StarCraft nadal grają tysiące graczy na całym świecie, choć od jego premiery minęło ponad piętnaście lat.

Dwie gry w jednej

Antologia StarCrafta to zarówno podstawowa wersja gry, jak i dodatek Brood War, który wprowadził mnóstwo nowej zawartości, w tym trzy kampanie dla pojedynczego gracza, nowe jednostki oraz mapy do gry wieloosobowej.

Obejmij dowodzenie nad trzema potężnymi rasami

Mistyczni protosi, nomadyczni terranie oraz krwiożercze zergi – trzy rasy stają do walki o dominację w sektorze Koprulu. Której z nich uda się pokonać przeciwników i wywalczyć sobie miejsce we wszechświecie?

Poznaj epicką historię science-fiction

Akcję antologii StarCrafta podzielono na pięćdziesiąt osiem misji w sześciu niepowtarzalnych kampaniach, co czyni z tej gry spektakularne dzieło science-fiction. Pokieruj losami Jima Raynora i ocal kolonie terran przed zagładą; oddaj się pod władanie przebiegłej Nadświadomości zergów, snującą swoje niecne plany; obejmij dowodzenie nad protoskimi prałatami i stań w obronie ich zagrożonej ojczyzny.

Informacje techniczne

GATUNEK: Strategia czasu rzeczywistego (RTS)

PLATFORMY: PC


Battle.net

19/04/2017