Aplikacja od Twitch!?

Aplikacja od Twitch!?

Od nie tak dawna widać, że Twitch powoli się zmienia. Player w wersji HTML5, dodatki, nowy interfejs i tak dalej! Co teraz?


Według informacji podanych przez Twitch - będzie to aplikacja na komputery osobiste!

Będzie to niepodważalnie reakcja na popularność Discord'a. Aplikacja pozwoli nam tworzyć pokoje, dyskutować w grupach, rozmawiać głosowo, oglądać transmisje z platformy Twitch.

Wirtualny dom dla Twojej społeczności. Rozmawiaj, oglądaj i graj za pomocą w pełni konfigurowalnych pokojów tekstowych i głosowych. Podłącz swój kanał Twitch do serwera, a społeczność będzie mogła oglądać i czatować na Twitchu bezpośrednio w aplikacji.

Aplikacja pozwoli nam na synchronizację znajomych i wszelkie opcje, które obecnie są dostępne na platformie Twitch w przeglądarce z tą różnicą, żę będzie to dedykowana aplikacja, będzie bardziej płynna niż obecna strona i da sporo dodatkowych opcji społecznościowych. Co ciekawsze - będzie można do ulubionych gier dodawać nakładki pozwalające na bez Alt-Tabowe zmiany pokojów etc.

Najciekawszą opcją według mnie jest również opcja synchronizacji ustawień gier w chmurze i korzystanie z nich na wielu komputerach.

Kiedy? Premiera jest zapowiedziana na 16 marca br.

Więcej informacji znajdziemy na oficjalnej stronie aplikacji: app.twitch.tv


https://app.twitch.tv/

11/03/2017